Jesteśmy częścią wielkiej międzynarodowej społeczności motocyklowej.
Pasja
Żyjemy by jeździć ! jeździmy by żyć !
Dziedzictwo
Jesteśmy częścią długiej historii i tworzymy własną.
Rodzina
Jak to w rodzinie 🙂
Nasza historia

Klub WILD DOGS powstał w sierpniu 2008 roku gdy kilku przyjaciół, do tego czasu nigdzie nie zrzeszonych, postanowiło założyć Klub Motocyklowy.

Myślą przewodnią naszej działalności jest wspólne uprawianie naszej pasji oraz propagowanie kultury technicznej i osobistej wśród motocyklistów. Chcemy zmienić ogólnie przyjęty stereotyp opinii o motocyklistach i ich kulturze czy też subkulturze, który od wielu lat niepodzielnie króluje w społeczeństwie. Chcielibyśmy także pokazać innym użytkownikom „jednośladów" możliwości jakie niesie za sobą stworzenie zgranego zespołu.

Przez te wszystkie lata nasz Klub rozrósł się i wzbogacił o nowych Członków „Members" jak i Oddział „Chapter" w Łomży oraz aspirujący Oddział „Prospect Chapter" Zgorzelec.

W dniu 30.09.2023 Zgodnie z decyzją Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych otrzymaliśmy status Klubu MC!

Zapraszamy wszystkich miłośników jednośladów, szczególnie ciężkich motocykli cruiser/chopper, którzy chcieliby poznać nasz Klub oraz zasady w nim panujące na wspólne wypady. Spotykamy się w każdą środę o 17:00 oraz sobotę o 18:00 w Gdańsku na Al. Rzeczypospolitej 26 w naszym CLUBHOUSE. Tu mamy nasze spotkania i z tego miejsca zazwyczaj wyruszamy na wszelkie nasze wypady.

Jazda motocykli w grupie różni się zasadniczo od jazdy indywidualnej.